Kontakta Jeansbolaget


Här har vi samlat kontaktuppgifterna till alla våra butiker. Om du har funderingar som rör ett köp eller byte ska du i första hand vända dig till butiken där du inhandlade kläderna. För övriga frågor mejla info@jeansbolaget.se 

 

Våra butiker

Gävle
gavle@jeansbolaget.se
026-14 11 11

Hässleholm
hassleholm@jeansbolaget.se
0451-103 20

Kalmar
kalmar@jeansbolaget.se
0480-492325

Karlshamn

Karlskrona
karlskrona@jeansbolaget.se
0455-154 25

Kiruna
kiruna@jeansbolaget.se
0980-165 80

Kristianstad
kristianstad@jeansbolaget.se
044-253 12 54

Kungsbacka
kungsbacka@jeansbolaget.se
0300-134 59

Kungälv
kungalv@jeansbolaget.se
0303-14686

Luleå
lulea@jeansbolaget.se
070-320 03 06

Löddeköpinge
loddekopinge@jeansbolaget.se
046-71 24 75

Marieberg
marieberg@jeansbolaget.se
019-225400

Nässjö
nassjo@jeansbolaget.se
0380-51 11 12

Oskarshamn

0491-108 08

Stenungsund
stenungsund@jeansbolaget.se
0303-77 03 90

Tranås
tranas@jeansbolaget.se
0140-31 14 70

Trollhättan
trollhattan@jeansbolaget.se
0520-97199

Valbo
valbo@jeansbolaget.se
026-13 40 77

Väla/Ödåkra
vala@jeansbolaget.se
042-20 31 65

Värnamo

+46 370 27200

Västervik
vastervik@jeansbolaget.se
0490-316 30

Växjö
vaxjo@jeansbolaget.se
0470-243 43

Älmhult
almhult@jeansbolaget.se
0476-101 25

Örebro
pontuspantzar@hotmail.com
019-140521